Los Angeles

Co musisz zobaczyć w Los Angeles?

Niepowtarzalne kursy językowe w Los Angeles!

Los Angeles, czyli dobrze nam wszystkim znane z ekranów telewizorów Miasto Aniołów. Kursy językowe w Los Angeles są szczególnie chętnie wybierane przez młodzież i studentów. Los Angeles to druga destynacja, tuż zaraz po Nowym Jorku, którą Polacy pragną odwiedzić.

To miasto, które zachwyca i zadziwia miliony turystów. Pogoda pozwala na atrakcyjne zwiedzanie miasta przez cały rok. Średnia temperatura to około 25 stopni Celsjusza. To właśnie tam, spełnia się amerykański sen o dobrobycie. Los Angeles charakteryzuje się przepychem i luksusem, ale także nie brakuje żebraków i biedy na przedmieściach. Na ulicach Miasta Aniołów na co dzień możesz spotkać gwiazdy szklanego ekranu. Kalifornijskie plaże również przyciągają turystów z całego świata. A wysokie plamy na ulicach Hollywood dodają całemu krajobrazowi niepowtarzalnej atmosfery. Jeżeli chcesz połączyć efektywną naukę z relaksem na plaży – Los Angeles jest dla Ciebie! Wybierając kursy językowe w Los Angeles od rana możesz uczyć się języka angielskiego i hiszpańskiego a popołudniami czerpiesz radość z pobliskich plaż i oceanu.

Zwiedzanie Los Angeles

Los Angeles przyprawi Cię o zawrót głowy! Niepowtarzalne ciepło, plamy, plaże i ocean! Ale to nie wszystko! Koniecznie musisz wybrać się na słynną plażę Venice Beach i jedyny w swoim rodzaju deptak Ocean Front Walk. Na ulicach zobaczysz Fordy Mustangi znane Ci z amerykańskich produkcji filmowych. To miasto tętni życiem i muzyką. Jeśli chcesz wybrać się do centrum Los Angeles na swojej liście powinieneś zanotować kilka ważnych punktów. Po pierwsze drapacze chmur – Walt Disney. Dalej, zwiedzaj Beverly Hills. To jedna z najbogatszych dzielnic Stanów Zjednoczonych zamieszkiwana przez gwiazdy. A jej najbardziej charakterystyczną ulicą jest Rodeo Drive – uznana za najdroższą ulicę w USA. Podczas wycieczki po Los Angeles nie może zabraknąć Hollywood Walk of Fame, czyli Hollywoodzkiej Alei, gdzie wtopione zostały gwiazdy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *