Nauka

Dlaczego warto uczyć się języka obcego za granicą?

Wyjazdy na kursy językowe – zainwestuj w swój rozwój!

Czy warto zapisać dzieci i młodzież na wyjazdy na kursy językowe? Oczywiście, że tak! To jeden z najlepszych sposobów na naukę języka obcego oraz nowe znajomości. Znajomość języka obcego przyda się nie tylko na wakacjach, ale przede wszystkim w pracy. Środowiska międzynarodowe w polskich firmach stają się już normalnością. Jeśli podejmiesz decyzje o inwestycji w języki obce, zapewnisz tym samym swoim dzieciom lepszy start. Zajęcia minimum dwa lub trzy razy w tygodniu spowodują, że język obcy stanie im się bliższy. Zostaną przełamane bariery w mowie i piśmie.

Czy wyjazdy na kursy językowe są w moim zasięgu?

Jak wybrać najlepszy kurs dla swojego dziecka? Najlepiej skorzystać z porady wykwalifikowanej kadry specjalistów, która przeprowadzi z Tobą i twoim dzieckiem wywiad. Dzięki niemu ustalicie wspólny budżet, miejsce docelowe oraz poziom znajomości języka. Dziecko ma również możliwość wyboru nauki języka obcego w grupie lub podczas lekcji indywidualnych. Zajęcia w mniejszej grupie bywają droższe, ale znacząco poprawiają umiejętności językowe. Mniejsza liczba uczestników na kursie sprawia, że uczeń ma częstszy kontakt z nauczycielem. Program nauczania jest dobierany do potrzeb każdego uczestnika. Przebywanie za granicą to nie tylko nauka języka obcego!

Choć przebywając poza granicami swojego państwa w międzynarodowym środowisku, dziecko jest zmuszone do komunikacji w obcym języku. Dzięki temu bariery językowe maleją. Na wyjazdach dzieci uczą się samodzielności i odpowiedzialności. Znajdziesz je np. na http://www.jpedukacja.pl/obozy_jezyk/obozy-jezykowe-anglia/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *