Wyjazd

Jak amerykanie świętują swój Dzień Niepodległości?

Wyjazdy językowe, czyli sprawdź sam czego nie możesz przegapić!

Wyjazdy językowe są niesamowitą szansą na poznanie kultury i obyczajów kraju, w którym jesteś obecny na kursie lub szkoleniu językowym.

Niemalże przez całą dobę przebywasz w towarzystwie kursantów, czyli środowisku międzynarodowym – to najlepsza okazja do poszerzenie swojej wiedzy o świecie. Międzynarodowe środowisko wymusza na Tobie ciągłą komunikację w wybranym przez Ciebie języku. A program pozalekcyjny to integralna część kursu, dzięki któremu zwiedzasz ciekawe miejsca i relaksujesz się w rodzimych stronach. Wyjazdy językowe oraz pobyt u rodziny goszczącej pozwala Ci na obcowanie z codziennymi zwyczajami. Możesz być świadkiem i zarówno uczestnikiem wspólnej celebracji uroczystości rodzinnych i państwowych

Dzień Niepodległości w Stanach Zjednoczonych!

Wielu kursantów ceni możliwość doskonalenia swojego języka angielskiego w Stanach Zjednoczonych. Najważniejsze święto państwowe – Dzień Niepodległości jest ciekawym widowiskiem dla cudzoziemców. Tutaj łączą się ze sobą liczne parady, festyny, koncerty, pokazy sztucznych ogni i występy artystyczne. Czwarty lipca dla Amerykanów jest okazją do zaprezentowania swojego patriotyzmu. To symbol ogłoszenia Deklaracji Niepodległości Stanów Zjednoczonych zależnych od Wielkiej Brytanii. Trzynaście kolonii walczyło z Wielką Brytanią o niezależność. W historii dziejów to symbol amerykańskiej wolności.

To ciekawe doświadczenie dla turystów, którzy mają tego dnia niepowtarzalną okazję do zapoznania się z tradycją amerykańską.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *