Londyn

Kurs językowy w Londynie

Kursy językowe Londyn to jedna z najchętniej wybieranych destynacji!

Decydując się na kurs językowy za granicą możesz być pewien, że stały kontakt z językiem masz jak w banku! Prócz lekcji indywidualnych czy w grupie możesz uczęszczać na zajęcia dodatkowe oraz wycieczki po mieście. Dzięki temu zawierasz nowe znajomości, a twój język staje się coraz bardziej płynny.

Podczas komunikacji stres spowodowany blokadą przed niepoprawną wymową znika. Podczas kursu, podróże i poznawanie nowych kultur i smaków są również nowym, cennym doświadczeniem dla Ciebie. Nowe znajomości to szansa na podróż do rodzimych krajów, z których pochodzą nowi przyjaciele. Kursy językowe Londyn są najchętniej wybieranym miejsce na naukę języka angielskiego, tuż obok Stanów Zjednoczonych, Malty, Cypru i Francji. Wielu z kursantów podkreśla fakt chęci nauki angielskiego z brytyjskim akcentem. Dodajmy, że Londyn stanowi atrakcyjny kąsek dla miłośników architektury i kultury. Niezliczona liczba muzeów i atrakcji turystycznych przyciąga tłumy zwiedzających.

Trzy powody, dla których warto wyjechać na kurs językowy!

Zyskujesz nie tylko znacząca poprawę znajomości słówek i gramatyki! Przede wszystkim masz szanse na poznanie kultury, codziennych zwyczajów i kuchnię kraju, w którym przebywasz. Poszerzasz swoje horyzonty poprzez codzienne przebywanie wśród kursantów z całego świata. Tym samym wzbogacasz swoje informacje na temat krajów, z których twoi nowi przyjaciele pochodzą. Warto dodać, że program pozalekcyjny jest obowiązkowy i stanowi integralną część kursu. Swój czas wolny spędzasz w nowych ciekawych miejscach.

Zobacz więcej na http://www.jpedukacja.pl/kursy_jezyk/londyn/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *