USA

Naucz się angielskiego na kursie w USA!

Od czego zacząć? Czytaj książki w języku angielskim!

Jeśli twój język angielski nie jest płynny i masz braki w słownictwie, najlepszym sposobem na nadrobienie zaległości jest czytanie książek w oryginale. Obawiasz się, że nie podołasz? Strach ma wielkie oczy! Co prawda, czytanie książek w oryginale jest wyzwaniem i monotonną pracą ze słownikiem. Początkowo przygodą z książką może nie mieć nic wspólnego z czytaniem, a jedynie z ciągłym tłumaczeniem. Nie poddawaj się! Możesz sięgnąć po bajki, które nie powinny sprawiać Ci problemu. Stopniowo sięgaj po coraz to trudniejsze egzemplarze.

Kurs językowy za granicą również znacząco podniesie poziom znajomości języka angielskiego!

Rynek pracy wymusza na nas wszystkich doskonałą znajomość języków obcych, nie tylko angielskiego i niemieckiego, ale również hiszpańskiego, francuskiego i rosyjskiego. Od kilku lat niesłabnąca popularnością cieszą się języki chiński, arabski i ukraiński. Wyjazd za granicę jest szansą na szybszą i skuteczniejszą naukę języka obcego. Zarówno dzieci i dorośli efektywniej chłoną język obcy słyszany codziennie. Na kursie w USA nie sposób nie porozumiewać się po angielsku. Kursy znajdziesz na http://www.jpedukacja.pl/kursy_jezyk/kursy-angielskiego-w-usa/

W restauracji, sklepie czy podczas lekcji każdy z uczestników jest zmuszony do komunikacji w języku angielskim. I tym sposobem kursanci łamią niewidoczne granice powodowane wstydem przed poprawnym porozumiewaniem się. Co jeszcze zyskujesz na kursie za granicą? Poznajesz obca kulturę, słownictwo mniej oficjalne, skróty, których nie znajdziesz w żadnym papierowym słowniku. Masz szansę uczyć się w najlepszych szkołach na całym świecie. Renomowane szkoły językowe organizują kursy i szkolenia dla osób w różnym wieku i o każdym poziomie znajomości języka. W ofercie nie brakuje wyjazdów biznesowych, tradycyjnych kursów, wyjazdów rodzinnych oraz obozów językowych.

Jeśli chcesz zainwestować w naukę języka już od najmłodszych lat swojego dziecka pomyśl o renomowanych wyjazdach edukacyjnych dla dzieci i młodzieży do zagranicznych szkół średnich i uczelni wyższych, a także na programy, które umożliwią twoju dziecku zdobycie matury międzynarodowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *