Stany Zjednoczone

Naucz się angielskiego w Stanach Zjednoczonych!

Wyjazdy językowe do USA dla dzieci i młodzieży organizowane przez wyspecjalizowane jednostki są gwarancją najlepszego kształcenia w grupach lub indywidualne. Przed wyjazdem każdy z uczestników zostaje odpowiednio przygotowany do wyjazdu.

Wraz z konsultantem zostaje omówiony budżet szkoleniowy, miejsce docelowe, zakwaterowanie i wyżywienie. Najlepsze wyniki, efektowne nauczanie oraz zadowolenie kursantów są najlepszą nagrodą dla organizatorów. Dlaczego warto zapisać się na wyjazdy językowe do USA? To najefektywniejszy sposób na przyswojenie języków obcych. Nie tylko mowa tutaj o języku angielskim, ale także hiszpańskim czy francuskim. Komunikacja w języku obcym otworzy twoje dziecko na kontakty z rówieśnikami z całego świata. Ponadto wzbudzi ciekawość i zainteresowanie dotychczas obcą kulturą. Język obcy to podstawa funkcjonowania w dzisiejszym multikulturowym świecie. Przydaje się nie tylko na wakacjach, ale w pracy i podczas biznesowych spotkań.

Jak żyją Amerykanie? Sprawdź to sam!

Na temat Amerykanów krążą różne plotki i stereotypy. Przekonaj się co jest faktem, a co mitem! Najczęściej spotykany stereotyp to lenistwo i obżarstwo Amerykanów. To niestety prawda potwierdzona licznymi badaniami. Spora część amerykańskiego społeczeństwa odżywia się niezdrowo oraz nie uprawia żadnej aktywności fizycznej. Są mocno związani ze swoim państwem! Fakt – Amerykanie uchodzą za wzorcowych patriotów. Amerykanie mają braki w podstawowej wiedzy? Nie do końca jest to prawda, choć należy podkreślić fakt, że ich system edukacji polega na wyborze dość wąskiej specjalizacji, co w efekcie może skutkować brakiem wiedzy z innej dziedziny naukowej.

Zobacz więcej na http://www.jpedukacja.pl/kursy_jezyk/kursy-angielskiego-w-usa/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *